Ask.fm nedir? Ask.fm soruları

İnternette birçok sosyal ağ yer alıyor.Bunlardan en popüler olanları Facebook ve ardından twitter.Son zamanlarda ise ask.fm özellikle 15-20 yaş arası gençlerin kullandığı oldukça yaygın bir ağ olarak karşımıza çıkıyor. Ask.fm de bir hesap açıyorsunuz ve sizin bir ask fm adresiniz oluyor.Bu adresi facebookta veya sitenizde paylaşıyorsunuz arkadaşlarınız veya sizinle uzaktan ilgilenenler size ismi görünmeden kim olduklarını gizleyerek sorular sorabiliyorlar.Sizde bu sorulardan istediklerinize cevap veriyorsunuz.İsterseniz ask.fm in günlük farklı sorularından seçip cevaplayabiliyorsunuz.Verdiğiniz cevapları başkaları görüp beğenebiliyorlar.

Kısacası ask.fm de arkadaşlarınız veya sizinle ilgilenen kişiler size kim olduğunu belli etmeden sorular soruyor.Sizden cevap alıyorlar.Şöyle bir göz attığımızda ask.fm sorularında “çıktığın varmı?” “hayatında özel biri varmı?” “şu kişi hakkında ne düşünüyorsun”  gibi sorular başı çekiyor.Ask.fm de sizlerde başkalarına isminizi kimliğinizi belli etmeden soru sorabiliyorsunuz ve cevaplar alıyorsunuz. Sitenin adresi : www.ask.fm

Sizde ask.fm profilinizi yorum olarak burada paylaşabilir, size sorular sorulmasını sağlayabilirsiniz.

ask fm1 Ask.fm nedir? Ask.fm soruları

Ask.fm de anasayfadan rastgele bir kullanıcının profiline girip baktığımızda ona sorulan soruları ve cevapları görebiliyoruz.

ask fm 2 Ask.fm nedir? Ask.fm soruları


737 Görüntüleme.

Yazar : Kaya Güneş

1994 yılından beri bilgisayar kullanıyor. Profesyonel Photoshop Kullanıcısı, Motosiklet tutkunu, Teknoloji Meraklısı, Doğa ve Hayvansever. Haber Muhabirliği, Gazetecilik, haber kameramanlığı, radyo yayıncılığı, kurgu operatörlüğü, web tasarımı, seo danışmanlığı yaptı.Ankara'da çeşitli fotoğraf stüdyolarında fotoğraf editörlüğü ve stüdyo fotoğrafçılığı yaptı.Resmi bir kurumda basın yayın, grafik tasarım, sosyal medya ve fotoğraf işlerini yürütüyor.

Ask.fm nedir? Ask.fm soruları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz