BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2012 Yılbaşı Özel Programı

2012 Yılına kendini yenileyerek giren Star Tv logosunu ve frekansını değiştirerek yeni bir döneme girmiş yılbaşındada özel bir program hazırlamıştı.

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar Ekibide 2012 Yılbaşı gecesi için güzel bir program hazırlamış izleyenleri gülmekten kırmış geçirmişti.

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2012 yılbaşı programında Yılmaz Erdoğan yine ekibin başında bulunuyor.Oğuzhan Koç, Ersin Korkut, Eser Yenenler,  İbrahim Büyükak, Hamdi Kahraman, Pelin Öztekin, Şevket Süha Tezel ve Ayça Öztüran gibi isimler rol almaya devam ediyor.

Konuk oyuncular Volkan Konak ve Demet Akbağ.

Bkm Mutfak 2012 Yılbaşı Programı Videoları :

Yılbaşı Planı Skeci

 

Boğaç Yılbaşı Skeci

 

Acil Servis

 

Hıyarlı Baba Yılbaşı

 

Orotoryo 2012

 

Hüsnü Şenlendirici/Yılmaz Erdoğan – Etme

 


1014 Görüntüleme.

Yazar : Kaya Güneş

1994 yılından beri bilgisayar kullanıyor. Profesyonel Photoshop Kullanıcısı, Motosiklet tutkunu, Teknoloji Meraklısı, Doğa ve Hayvansever. Haber Muhabirliği, Gazetecilik, haber kameramanlığı, radyo yayıncılığı, kurgu operatörlüğü, web tasarımı, seo danışmanlığı yaptı.Ankara'da çeşitli fotoğraf stüdyolarında fotoğraf editörlüğü ve stüdyo fotoğrafçılığı yaptı.Resmi bir kurumda basın yayın, grafik tasarım, sosyal medya ve fotoğraf işlerini yürütüyor.

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2012 Yılbaşı Özel Programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz