Kötü Yol Dizisi Filiz Kimdir? Burçin Abdullah Biyografisi Resimleri

Burcin Abdullah Kotu Yol Filiz 200x300 Kötü Yol Dizisi Filiz Kimdir? Burçin Abdullah Biyografisi ResimleriBir zamanların Üvey Baba Dizisinde Lamia karakteriyle dikkat çeken küçük kız Burçin Abdullah.Bunu duyan herkes aaa demekten kendini alamıyor. 1987 Yılında Bursa’da doğmuş.Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü Mezunu.Küçük Kız Lamia yıllar sonra ekranlara Fatma Gülün Suçu Ne dizisiyle geri döndü.Burçin Abdullah’ı Fatmagülün Suçu Ne dizisinde Ayçe karakteri ile izledik.Mavi gözleri ve güzelliğiyle dikkatleri bu dizide kendine çeken Burçin Abdullah son günlerde Orhan Kemal’in Kötü Yol romanından ekrana uyarlanan Kötü Yol dizisinde rol alıyor.Kötü Yol dizisinde de Reşat’ın çalıştığı gazino sahibinin kızı Filiz rolünde.Acıların çocuğu Lamia bu kez zengin kızı Filiz olarak ekranlarda.

Burçin Abdullah bu güne kadar Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Kara İnci, Kollama gibi yapımlarda da rol aldı.Kötü Yol dizisinde rolü kısa gibi görünsede önümüzdeki günlerde ana karakterlerden biri olarak daha çok izleyeceğiz kendisini.Setlere 10 yaşında adım atan Burçin Abdullah iktisat fakültesini bitirdikten sonra Amerika’da ekonomi yüksek lisansı yapmış.Konservatuar okumak istemiş aslında.Oyunculuk yapmayı tercih etmiş.İnternette bulabildiğimiz bilgiler bunlardan ibaret.

Burçin Abdullah Fotoğrafları


Burçin Abdullah Kötü Yol Dizisinden Bir Video


1251 Görüntüleme.

Yazar : Kaya Güneş

1994 yılından beri bilgisayar kullanıyor. Profesyonel Photoshop Kullanıcısı, Motosiklet tutkunu, Teknoloji Meraklısı, Doğa ve Hayvansever. Haber Muhabirliği, Gazetecilik, haber kameramanlığı, radyo yayıncılığı, kurgu operatörlüğü, web tasarımı, seo danışmanlığı yaptı.Ankara'da çeşitli fotoğraf stüdyolarında fotoğraf editörlüğü ve stüdyo fotoğrafçılığı yaptı.Resmi bir kurumda basın yayın, grafik tasarım, sosyal medya ve fotoğraf işlerini yürütüyor.

“Kötü Yol Dizisi Filiz Kimdir? Burçin Abdullah Biyografisi Resimleri” for 2 comments

  1. a diyor ki:

    meltem eshte me e bukure se kjo vajze selim

  2. a diyor ki:

    shunnmmmmmmmmmm e bukure je ti vajze nga je ti a ban me din

Kötü Yol Dizisi Filiz Kimdir? Burçin Abdullah Biyografisi Resimleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz