Survivor Almeda Abazi – Almeda Resimleri Biyografisi

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Acun’un yarışmalarının vazgeçilmez isimlerinden biri Almeda.O Ses Türkiye ve Yok Böyle Dans Yarışmalarına katılmış zannımca.Tam adı Almeda Abazi.Ben de bugün Survivor (Sörvayvır)  :)  izlerken keşfettim.Şimdiye kadar neden görmedikse.Neyse bu kız dehşet bişey madem Almeda kim, neyin nesi necidir dedik araştırdık bir ikide fotosuna baktık sizlerlede paylaşalım.

Survivor Almeda yani Almeda Abazi 1992 doğumluymuş. Arnavut asıllıymış Almeda ayrıca 2008 yılında Miss Globe seçilmiş. Mankenlik yapan Almeda, birçok televizyon programına katılmış ve izleyenlerin dikkatini çekmiştir. Dansa karşı özel bir ilgisi ve becerisi vardır. Acun ırdan bulup gelmiş demekki.Hemen hemen katıldığı tüm programlarda dans eden Almeda program sunucularından ve izleyicilerden tam not almış vakti haliyle, artık Survivor adasında neler yapacak göreceğiz. Yok Böyle Dans’ın iddialı isimlerinden biriymiş sonradan nolmuş bilmiyorum.

Bir açıklamasında, Türkan Şoray ve Beyonce hayranı olduğunu dile getiren Almeda Abazi, “Oyunculuğa geçersem benim için de Türkan Şoray kuralları geçerli olacak” demiş.Yani demek istiyorki öpüşmem sevişmem. Abazi, Beyonce’ye de rakip olabileceğini söylemiş olabilir yani niye olmasın.

Bu Almeda 3 güzellik yarışmasına katılıp üçündede Kraliçe seçilmiş. Miss Tiran, Miss Albania ve Miss Globe Kainat Güzeli ödüllerini kazanmış vakti zamanında.Daha yaşı genç birde Türkiye güzeli seçilir artık. Lise Eğitimini İstanbul Özel Tarhan Kolejinde tamamlamış Almeda, Türkiye’yle bağlantı burdan. Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi oyunculuk bölümünde eğitim almış. Şu ana kadar Sinema Filmleri Konak ve Şov Biznıs, TRT Dizisi Ayrılık’ta rol almış. Üniversite eğitimine Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam ediyormuş.Onun sınıfındaki erkekleri merak ediyorum.

Geçelim yeni Survivor cu Almeda’nın resimlerine.Aslında fotoğraflarına demek daha doğrusu ama googledan öyle arayıp geliyorsunuz.Almeda Abazi’nin En güzel fotoğraflarından bir derleme yapayım sizler için.

Almeda Abazi Fotoğrafları

Survivor Almeda Video

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir